Latvijas Veselības psiholoģijas asociācijas biedru kopsapulcē aktualizēta LVPA biedra anketa


Informācija par aktuālajiem vebināriem/semināriem pieejama sadaļā Vebināri/semināri

"Klientu plūsmas veidošana privātpraksei un atpazīstamības veicināšana savai profesionālajai darbībai"
“Psiholoģiskā intervence klientiem ar ēšanas traucējumiem"

"Veselības aprūpētāju komunikācija ar onkoloģijas pacientiem"

Psiholoģijas dienas 2023"Veselības uzvedības veicināšanas intervences"
"Mūsdienu personības traucējumu klasifikācija un gadījumu analīze

 

LVPA 10 gadu jubileja


2022. gada 15. decembrī notika veselības psihologu profesionālās organizācijas – LVPA pirmajai desmitgadei veltīts pasākums, lai, tiekoties ar Goda biedriem, LVPA dibinātājiem un profesionālo pienesumu sniegušajiem kolēģiem, atskatītos uz paveikto, vienojoties sarunās un kopā būšanas priekā. Pasākumu tiešsaistē bagātināja Eiropas Veselības psiholoģijas savienības (EHPS) prezidentes prof. Vendijas Hārdimenas (Wendy Hardeman) un bijušā prezidenta Evangelosa Karademasa (Evangelos Karademas) apsveikums, kā arī prof. Efratas Neteres, kura aktīvi darbojas EHPS un sniegusi nozīmīgu ieguldījumu veselības psiholoģijas attīstība Latvijā, uzruna.

Tulkojums:

Dārgie kolēģi - Daudz sveicienu Latvijas Veselības psiholoģijas asociācijai 10 gadu jubilejā! Man ir patiess prieks, ka jūs atzīmējat šo nozīmīgo notikumu ar pasākumu. Liels paldies par jūsu laipno uzaicinājumu apmeklēt pasākumu tiešsaistē. Esmu pārliecināta, ka jūsu svinīgais pasākums būs lieliski izdevies, un novēlu jums visu to labāko turpmākajos desmit gados!

Tulkojums:

Dārgie kolēģi - Es vēlos jūs apsveikt šajā lieliskajā notikumā. Daudz laimes, Latvijas Veselības psiholoģijas asociācija! Mēs, Eiropas Veselības psiholoģijas savienība, esam priecīgi redzēt vietējo veselības psiholoģijas organizāciju attīstību un sasniegums. Mēs ļoti novērtējam jūsu kolektīvos, kā arī personīgos centienus veicināt veselības psiholoģijas attīstību jūsu valstī. Tas nav viegls uzdevums, es apzinos lielo palīdzību, ko jums ir piedāvājusi izcilā EHPS locekle prof. Neters, un es arī vēlos jūs iedrošināt, ka Eiropas Veselības psiholoģijas savienība ir gatava palīdzēt jums jebkurā iespējamā veidā. Tāpēc, lūdzu, sazinieties ar mums un lūdziet mūsu palīdzību. Eiropas Veselības psiholoģijas savienības vārdā no sirds sveicu un novēlu daudz laimes jubilejā!